Головна » 2017 » Травень » 18 » Свято вишиванки в ДНЗ

Свято вишиванки в ДНЗ

Народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

Чудового травневого дня 18 травня дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Теремок» замайорів розмаїттям вишиванок. Саме цього дня наш народ величав українську вишиванку

Діти і педагоги старшої групи –  прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Відчувався святковий настрій. Такі масові заходи допомагають вихованцям проявити себе, розпізнати іскорку обдарування, яку потім спільними зусиллями педагоги плекають.

Було організовано та проведено святкову розвагу «Вишиваночко моя!»: показ вишиванок за участю дітей та дорослих, вихованці закладу читали вірші, співали українські пісні, водили гаївки, хороводи українські таночки. Вихователь Сургуч С.М. з вихованцями старшої групи представили виставку дитячих мальнків «Моя вишиванка»

Вся велика садкова родина в якій обєдналися діти, батьки та працівники закладу долучилися до святкування Всеукраїнського Дня вишитої сорочки, і отримали масу задоволення та позитивні емоції.

Переглядів: 46 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »