Головна » 2016 » Березень » 11 » Свято 8 Березня для дошкільників

Свято 8 Березня для дошкільників

«Свято 8 Березня для дошкільників»

Чи не з найбільшим нетерпінням чекають найрідніші жінки дошкільників на святковий ранок у дитячому садку з нагоди 8 Березня. Особливо важливим це свято стане для мам і бабусь малюків, адже більшість із них уперше почують із «сцени» ласкаві і теплі слова вітань від своїх дітей. Тож перед педагогами садочка стоїть відповідальне завдання – зробити перше весняне свято для дітей та їхніх гостей незабутнім, зворушливим та по-весняному сонячним.

У перший тиждень березня наші маленькі дошкільники традиційно запрошують своїх рідненьких мам та бабусь до дитячого садочка, аби красномовно й щиро привітати їх із першим весняним святом – Міжнародним жіночим днем – та подарувати ніжність поглядів, усмішок і безмежну любов. Аби все вдалося, ми розпочали підготовку до важливого свята заздалегідь і розробили оригінальні динамічні сценарії на кожну вікову групу.

Цікаві повчальні казочки, сюрпризні та ігрові моменти у виконанні дорослих та дітей дало змогу наповнити дійство яскравими емоціями і переживаннями та залучити до нього всіх вихованців садочка, аби кожен з них мав змогу потішити своїх маму та бабусю яскравою грою на «сцені». До виготовлення костюмів залучали й самих матусь. Цікаві сюжети, велика кількість пісенного матеріалу та таночків сприяли створенню пісенного весняного настрою в кожного учасника свята та подарували усім незабутні теплі емоції.

Переглядів: 104 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0