Головна » 2016 » Березень » 4 » Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Свята і розваги – яскраві та радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Поєднуючи в собі різні види мистецтва, свята і розваги впливають на почуття і свідомість дітей. Підготовка і проведення дитячого дозвілля служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні, вірші про Україну, природу, працю формують патріотичні почуття; участь у святах і розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки тощо. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, вміло підібраний репертуар – все це важливі фактори естетичного виховання. Участь дітей у співах, іграх, таночках зміцнює і розвиває дитячий організм, поліпшує координацію рухів. Свята та розваги, які проводяться в дитячому садку дають малятам велику втіху та радість.

Переглядів: 37 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0