Головна » 2016 » Березень » 11 » Шевченка люди називають співцем народним свого краю

Шевченка люди називають співцем народним свого краю

У березні квітоньки ранні

Святково і ніжно цвітуть

І любо на серці, бо славні

Шевченковські дні до нас йдуть.

9 березня 1814 року народився геній України, її слава і гордість – Тарас Шевченко. Він не лише щедрим серцем любив рідну землю і свій народ, а й палко вірив у майбутню щасливу долю вільного українського люду. Нинішнє свято знаменне і для наших співітчизників, і для українців усього світу, які мешкають у різних його куточках. Шевченківські дні в Україні відзначають на високому державному рівні, у закладах культури та освіти й у затишному родинному колі.

Прийшло це свято й у наш дитячий садок, де виховуються наймолодші громадяни нашої незалежної держави, про яку самовіддано мріяв незабутній Тарас. З ім’ям і творчістю цієї видатної людини педагоги садочка ознайомлюють дітей ще з молодшого дошкільного віку.

Його поезія відкриває дітям красу рідної мови, природи, сповнює їхні серця любов’ю до Батьківщини, прилучає до духовної та художньої культури нашого народу. Протягом року у кожній віковій групі садочка організована відповідна робота. З дітками старшої гупи проведене відкрите заняття на тему «З днем народження, Кобзарю». Батьки та діти середньої групи провели захід «Вечір Шевченківської поезії». Також цими березневими днями в садочку були проведені виставки, уявні екскурсії, літературні вікторини, літературно-музичні композиції.

Переглядів: 56 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0