Головна » 2016 » Березень » 4 » ПОТУРБУЙМОСЯ ПРО БЕЗПЕКУ!

ПОТУРБУЙМОСЯ ПРО БЕЗПЕКУ!

ПОТУРБУЙМОСЯ ПРО БЕЗПЕКУ!

Сьогодні проблема безпеки розглядається як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

З 09 по 13 листопада 2015 року в Тернівському ДНЗ ясла-садок «Теремок» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, свідомого ставлення до безпеки людини.

Вихователями закладу було складено план заходів для кожної вікової групи, наповнений змістом навчально-виховної роботи з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки на природу, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки тощо. Робота з безпеки життєдіяльності планувалася згідно Базового компоненту, програми розвитку дітей дошкільного віку «Я у Світі»  та програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Були об’єднані зусилля педагогів і батьків у питанні ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху, пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, безпечної поведінки в повсякденному житті; активно поширювалися знання з ОБЖ серед батьків. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

Переглядів: 42 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0