Головна » 2017 » Січень » 6 » Новорічна казка у садочку

Новорічна казка у садочку

Без сумніву, Новий рік – одне з найулюбленіших свят для дітей. Адже саме новорічне свято дарує здійснення найзаповітніших дитячих бажанб, чудові подарунки, справжнісіньких Діда Мороза та Снігуроньку, а головне – якусь особливу, неповторну атмосферу чарівної казки.

Для того щоб створити для дітей атмосферу новорічної казки, працівники садочка немало попрацювали. Насмперед музичний керівник Мамонова Н.В. разом з вихователями садочка розробили сценарії новорічних свят для кожної вікової групи.  Підготували

костюми для казкових героїв, виготовили необхідні для постановки атрибути, адже кожна деталь несе у собі новорічний характер, так щоб навіть такі дрібнички, як сніжки, сніжинки, скринька та цукерочка для Баби Яги надавали всім присутнім у залі відчуття маленького дива. Напередодні свята педагоги садочка виготовили їх разом зі своїми вихованцями. Дитяча фантазія перетворить кожну звичайну  на чарівну, неповторну деталь.

Під час новорічних свят буденні речі стають казковими – усе довкола овіяне дивом, скрізь і з кожним трапляються різні дива. У казковому лісі оживають дерева і снігова завірюха, і казкові герої сповна хоробрості рішуче йдуть до лісу на пошуки красуні-ялиночки для свята, а мама-зайчиха турботливо годує морквою…. Вовчика!

Як найліпше влаштувати улюблене дитяче зимове свято - Новий рік, у кожній віковій групі вирішується по різному. Проте незмінними є атмосфера казки, всілякі несподіванки, море веселощів та доброго гумору. А ще новорічне свято не може обійтися без Дідуся Мороза та Снігуроньки . В кінці свята діти отримали довгоочікувані подарунки від Діда Мороза.

Переглядів: 31 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »