Головна » 2016 » Березень » 4 » НІЯКІ СКАРБИ СВІТУ ВАМ НЕ ЗАМІНЯТЬ КНИГУ, ДІТИ!

НІЯКІ СКАРБИ СВІТУ ВАМ НЕ ЗАМІНЯТЬ КНИГУ, ДІТИ!

12 листопада 2015 р. відбулася екскурсія в Тернівську селищну бібліотеку старших дошкільнят Тернівського ДНЗ ясла-садок «Теремок». Малюки  мали змогу отримати незабутні враження від мандрівки «книжковим царством», адже  в майбутньому вони стануть читачами бібліотеки.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам про історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Мета екскурсії полягає у розширенні уявлень дітей про бібліотеку, закріпити правила користування книгами; розвитку інтересу до читання, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

Бібліотекар провела для малят екскурсію поличками бібліотечних надбань, продемонструвала навчальний фільм «Історія виникнення книги». Діти жваво цікавилися книгами та журналами, слухали розповіді, відповідали на запитання вікторини «Чи знаєш ти казки». У читальній залі є чимало дитячих періодичних видань, серед яких: «Пізнайко», «Яблунька», «Барвінок», «Дзвіночок» та ін.

У дитячому залі дошкільнята познайомилися з гарно ілюстрованими книжками різноманітної тематики, які допомагають відповісти на тисячу «Чому?». З великою цікавістю діти подорожували книгами «Дитячі енциклопедії».

Переглядів: 37 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0