Головна » 2015 » Січень » 22 » НА СВЯТО З НОВИМ КИЛИМКОМ ТА СОЛОДОЩАМИ

НА СВЯТО З НОВИМ КИЛИМКОМ ТА СОЛОДОЩАМИ

Улюбленим святом усіх дітей є День Святого Миколая. Це друге в році іменинне свято Чудотворця. На відміну від Теплого (травневого) Миколи, цього святого називають Зимовим, а також Щедрим, бо він добрий, любить дітей, дарує їм гостинці й допомагає бідним. Побутувала навіть приказка: «Святий Миколай не обійде жодну хатину, обдарує кожну дитину».

В цей день педагоги садочка разом з малятами створили справжню казку, де були Святий Миколай, казкові персонажі, веселі танці, звучали вірші, лунали дзвінкі пісні. Це чарівне казкове дійство відбувалось на новому світлому килимку, який напередодні Свята Миколая подарував директор Бабенко Р.В. та заступник директора ТОВ «Вікторія» Пасько С.М.

На святі панував гарний настрій, позитивні емоції, але ж яке свято без солодощів? Особливо вдячні всі дирекції СТОВ «Дружба-Нова» в особі керуючого Тернівським відділенням Моші Л.В. який наче справжній Миколай здійснив побажання всіх малюків подарував солодкі подарунки.

Переглядів: 107 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2015  »