Головна » 2016 » Березень » 4 » Хай радує сюрпризами цей рік і буде щедрим на добро для всіх

Хай радує сюрпризами цей рік і буде щедрим на добро для всіх

"Праця не тільки там, де людина

сіє хліб або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до дитини,

бачить у її очах, читає "поміж рядків"

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присв'ятити нашим, спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу вихованцям Тернівського ДНЗ ясла-садок  "Теремок" і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення садочка затишним, привітним та гостинним. Хоча новорічні свята вже позаду, привід радувати дітей подарунками є завжди. Такого принципу дотримуються представники агрофірми «Вікторія» та Білопільської аграрної компанії. Малювати, робити аплікації та писати перші літери – все це діти робитимуть на нових столах. Чотири нові предмети інтер’єру закладу подарували  представники агрофірми «Вікторія» та ТОВ «Білопільська аграрна компанія. А ще – сучасну мультимедійну дошку, яка допоможе малечі краще пізнавати навколишній світ та крокувати в ногу з часом. Така дошка в цьому закладі – перша. Але це не перший цінний подарунок від аграріїв. Минулого року, наприклад, садок отримав від підприємців килим, на якому дітки мають нагоду комфортно гратися. Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що вихованці садочка в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.

Переглядів: 37 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0