Головна » 2016 » Березень » 4 » Фізкультурно-оздоровча робота

Фізкультурно-оздоровча робота

„Якщо хочете виростити дитину

щасливою, виростіть її здоровою”

Ж.Ж.Руссо

З НОВИМ РОКОМ!

ХАЙ БУДЕ НОВИЙ РІК СХОЖИЙ НА ДИВО,

ЩОБ КОЖЕН ДЕНЬ ЖИЛОСЯ РАДІСНО Й ЩАСЛИВО!

ЩОБ ЗДІЙСНИЛИСЯ ЗАДУМИ І МРІЇ,

І ЩАСТЯМ ПОВНИЛИСЬ НАДІЇ!

«ТЕРЕМОК» ЗУСТРІЧАЄ НОВИЙ РІК

В Тернівському ДНЗ ясла-садок «Теремок» весело та по святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера, вихованці святкують новорічно-різдвяне свято –  найулюбленіше свято всіх дітей.

Все навколо в очікуванні казки та дива. Групові кімнати та музичний зал дошкільного закладу урочисто прикрашені та витримані в зимово-святковому стилі,  виставка новорічних сувенірів та екібан прикрасила собою музичний зал. Втілювали креативні ідеї для декору та виставки працівники дошкільного закладу та батьки вихованців, власноруч виготовляючи прикраси та вироби.

СКОРО, СКОРО В РІДНИЙ КРАЙ ЗАВІТАЄ МИКОЛАЙ

Вкотре припадаємо до витоків цілющих джерел народних звичаїв. Таємничість і краса свята повертається до нас у всій своїй величі. В зимову ніч, з 18 на 19 грудня, Святий Миколай спускається на землю з небес. Сивобородий, у срібному кожушку, він заходить до кожної хати, розкладає подарунки: чи то під подушку, чи у черевичок.

Кожна дитина з нетерпінням чекає подарунків від Святого Миколая і молиться Богу, щоб не обійшло це щастя ані її домівку, ні дитячий садок. Довгождана подія прийшла у Тернівський ДНЗ ясла-садок «Теремок». Це добре і сподіване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

6 грудня Святий Миколай завітав у гості та щиро привітав дітвору дитячого садка, побажав, щоб здійснились всі їхні мрії і презентував кожному малюку подарунки. Діти отримали змогу потрапити в атмосферу казки, і добро, звичайно ж, перемагає.  Малята декламували вірші, співали пісні про Святого Миколая, були безпосередньо задіяні у виставі, беручи участь у розважальних іграх.

Переглядів: 65 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0