Головна » 2017 » Червень » 1 » День захисту дітей

День захисту дітей

День захисту дітей – це не лише свято для дітей, а й особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку й сподівань на світле життя.

Ігровий майданчик святково прикрашений повітряними кульками, прапорцями. Свято розпочалося з пісні , потім  дошкільники по черзі декламували вірші. Декілька родин, взяли участь у запланованих змаганнях, разом зі своїми дітьми під фонограму веселої музики.

Масу задоволення отримали і діти і присутні від конкурсів, ігор, віршів та розповідей.

На завершення учасники розваги виконали пісню «Планета земля», отримали нагородження за участь у конкурсах-змаганнях.

У цей чудовий сонячний день в дитячому садку діти разом з вихователями та батьками провели розвагу «Країна дитинства».

Переглядів: 11 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2017  »