Головна » 2017 » Грудень » 19 » День святого Миколая

День святого Миколая

День святого Миколая це дуже світле і радісне свято, яке відзначають у всьому світі. До речі, у нього постійна дата – 19 грудня. Незважаючи на те, що для більшості це привід подарувати подарунки дітям, День святого Миколая дуже важливий для діток нашого дитячого садочка. В цей день в закладі панує незвичайна, святкова, очікувана атмосфера. Всі з нетерпінням чекають Сваятого Миколая.

Пояснюється, що він завжди допомагав і опікав дітей. Особливо тих, які були бідними. Святий Миколай дарував подарунки, годував, віддавав теплий одяг. Одна з легенд говорить, що він допоміг трьом дівчаткам, які не мали нічого. Він таємно проносив в їх будинок золоті монети. Саме через ці легенди і з'явилися традиції, завдяки яким на святого Миколая ми робимо дітям подарунки.

І піднести їх потрібно по-особливому, тобто, покласти під подушку, поки дитина спить. Але це далеко не все.

Потрібно розуміти, що подарунок на День святого Миколая не повинен бути дорогим. Адже головне в це свято – увага.

Саме цього чудового дня й до наших малят завітав Святий Миколай, з чудовим святом, іграми та танцями, з чудовим настроєм як для дітлахів так і для дорослих. І як завжди з солодкими подарунками, які отримала кожна дитина – дошкільник.

Переглядів: 43 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2017  »