Головна » 2017 » Березень » 1 » БЕРЕЗЕНЬ – ПОРА ПРОБУДЖЕННЯ

БЕРЕЗЕНЬ – ПОРА ПРОБУДЖЕННЯ

Описание: C:\Users\Андрей\Desktop\ІІ молодша\IMG_20170306_100142.jpg А вже весна, вже березень почався,

Дзвенять пташині радісні пісні.

І хоч квітками сад не заквітчався,

Та дні стоять погожі і ясні.

А вже весна. Хоч сніг летить, а тане,

Стає водою і струмком біжить.

А сонечко як із-за хмарки гляне,

То все навколо щедро заблищить.

А вже весна. І пахощі весняні

Звідкіль беруться і куди летять?

Та тільки серцю милі і жаданні,

Тривожать душу, серце веселять.

Весна і пробудження – нерозривні. І в природничому сенсі, і в емоційно-духовному. Весна наповнює природу новим життям, а людину-новими сподіваннями, мріями та особливими почуттями. І так – щороку.

Без пробудження природи ми не зможемо відчути настання весни. Кожен з нас знає і розуміє вислів «уже пахне весною». Саме зміни у природі – ясне небо, теплі сонячні промені, розбуджена земля – дарують нам це відчуття.

Кожна пора року має свої свята та традиції, які зародилися в сиву давнину, однак наповнюють наше життя особливим сенсом і донині. Не втратити цю нитку єдності з минулим, наповнити свою душу світлом та радістю якраз і покликане залучення дітей до відзначення найважливішого свята весни – Дня жіноцтва – Восьме березня, яке пробуджує в наших серцях любов, добро та повагу до жінки.

Водночас педагоги садочка разом з дошкільниками пригадали народні звичаї та традиції зустрічі птахів та кликання весни, раділи цій прекрасній порі під час святкового ранку… Звісно, незабули в садочку й про інші весняні свята, які усі ми добре знаємо і пам’ятаємо. Тож оскільки весна триває три місяці, кожне з них особливе і цікаве у свій час.

Головним завданням вихователів – це акцентувати увагу на узагальню вальній ідеї пробудження в душі любові та вдячності. А основні засоби вияву цих почуттів – це добрі слова та благодійні справи, допомога тим, хто потрапив у біду, виготовлення подарунків для матусь, малювання на тему весни, полілоги «Весна – радісна пора», вивчення закличок та веснянок. Під час занять «Краса весни» вихователі спонукали дітей до бажання «зануритися» в картини пейзажного жанру, поєднавши таку форму роботи з прослуховуванням музичних композицій. О крім того, пропонували дітям прослухати ліричну поезію на весняну тематику, а потім самостійно «намалювати» весну словом. Також разом з дошкільниками пригадували веснянки-хороводи, діти виконували роботи у різних техніках: малювання фарбами, ліплення з пластиліну, аплікація та колаж.

Переглядів: 23 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »