Головна » 2017 » Вересень » 20 » Бал в осінньому королівстві

Бал в осінньому королівстві

Початок осені завжди чарівний. Повітря стає прозорим, а небо безкрайньо-голубим. Пахне чебрецем та стиглими яблуками. Осінь – неперевершений художник – розфарбовує яскравим кольорами достиглі плоди та листя. Про осінні зміни в природі діти ще раз згадують завдяки осінньому святу.

Традиційно восени ми організовуємо для наших вихованців Свято осені, щоразу намагаючись зробити його незвичайним та цікавим для дошкільників. От і цього річ ідеєю свята стало відзначення балу в Осінньому королівстві. Овочі, Фрукти, Квіти – усі були запрошені на святковий бал.

Під час складання сценарію ми передусім урахували принципи оптимального рухового та інтелектуального навантаження дітей – від збудження до заспокоєння, від простого до складного. Тож дійових осіб уводили в сюжет поступово, аби дійство мало динаміку не лише нам початку й усередині, а й навіть укінці.

Сам сюжет наситили численними іграми, танцями на осінню тематику. Під час свята використовували авторські пісні. Ми ставили перед собою за мету організувати свято не лише розважального, а й виховного, навчального й пізнавального змісту. І переконані, нам це вдалося.

Переглядів: 18 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2017  »