Головна » 2014 » Травень » 31 » 1 квітня «День сміху»

1 квітня «День сміху»

Цього дня святкують найвеселіше неофіційне свято року – День сміху. Прикметно, що відзначають його у багатьох країнах світу, як-от у Німеччині, Великій Британії, Франції, Італії, США, Австралії.Назва цього свята у кожній країні своя,але суть залишається незмінною – розвеселити друзів та близьких розіграшем, жартом чи смішною листівкою.

Технікою доброго гумору важливо володіти й повсякденному житті. Особливо це стосується педагогів, адже добрий жарт допомагає розрядити напружену обстановку, побороти дитячі страхи, підвищує настрій. А 1 квітня варто повеселитися від душі: так в нашому садочку були проведені веселі розваги,діти мали змогу пограти з клоунами, розучити небелиці , виконували жартівливі таночки, співали веселі пісні.

1 квітня «Міжнародний день птахів»

Ми навіть не уявляємо, як багато птахів мешкають поруч з нами. Їх можно побаяити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, лісах, на полях,біля водойм…Здавна люди шанували та оберігали птахів. Відгомін культу птаха дійшов до нас завдяки народним повірям про те, що пташине гніздо під стріхою – «на добро», пташине подружжя на весільному короваї – «на щасливе шлюбне життя». Наші вихованці з цікавістю розповідають про користь птахів. Разом з батьками та педагогами дитячого садочка виготовили годівнички, шпаківні, які розмістили на ігрових майданьчиках садочка.

2 квітня «Міжнародний день дитячої книги»

Цього дня відзначають свято дитячої книги. Саме у день народження всесвітньо відомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги, починаючи з 1967 року, вшановують дитячу книгу. Так по дитячому садку пройшла акція «Ми друзі з книгою». В цей день старші дошкільники відвідали місцеву бібліотеку, де пройшов літературний вечір «В готсях у казки». Вихованці разом зі своїми батьками підібрали та поповнили куточки книги в групових кімнатах.

7 квітня «Всесвітній день здоров´я»

Усесвітній день здоров´я відзначають день створення Всесвітньої організації охорони здоров´я статут якого був ухвалено 7 квітня 1948 року.

Чи є щось важливіше для кожного з нас, ніж міцне здоров´я? Звісно, немає Здоровя – це справжній дар. Але, на жаль, більшість людей починають це розуміти, коли прапляються якісь негаразди.

У цей день, святкується День здоров´я  у дошкільному закладі: проводяться бесіди з дітьми про здоровий спосіб життя, способи загартування.Дошкільники разом з батьками брали участь у конкурсі на кращий малюнок та фотографію зі спортвної тематики. Підсумком стало проведення у дошкільному закладі спортивного змагання «Тато, мама і я – спортивна сім´я»

28 березня відбулась районна ярмарка педагогічних ідей, в якій взяли участь педагоги нашого дошкільного закладу.

Косенко О.В. презентувала матеріали з досвіду роботи на тему «Вивчення історії рідного краю засобами музейної педагогіки»

Богдан О.О.з досвіду роботи представила матеріали по роботі з батьками на тему «Дружна сім´я»

Переглядів: 310 | Додав: pashokhohol | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2014  »