27 лютого на базі нашого дитячого садка пройшов районний семінар «Школа сучасного керівника» Тема семінару «Санітарно – гігієнічні умови утримання дошкільного навчального закладу»

Теоретична частина:

1.Керівництво та контроль діяльності обслуговуючого персоналу в дошкільному навчальному закладі.

2.Організація роботи медичної сестри в дитячому садку.

Практична частина:

1.Перегляд та аналіз режимних моментів  у дошкільному навчальному закладі.

2.Свято здоров’я «Малятко - здоров´ятко».

Залучення сім'ї до життя дошкільного закладу,формування почуття єдності між батьками і педагогами - один з пріоритетних напрямків у роботі педагогічного колективу.Так напередодні нового року у теплій,затишній атмосфері була проведена підготовча робота до новорічних свят. Діти разом з батьками виготовляли новорічні іграшки для ялинки, писали листи до Діда Мороза, а підсумком цієї роботи стала виставка сімейних поробок "Ти , ялиночко гори - і маляток весели"

«  Жовтень 2017  »