Де ранку перший промінець

На землю ніжно ліг

Там, ніби сонця посланець

Садочок наш з´явивсь

В низині окутан есонцем і світанковими росами, заплутавшись в тернових заростях, поглядає у світвелике селище Терни.

Історія дошкільного навчального закладу розпочалась в далекому 1944 році.

Минуло понад 69 років з часу заснування дитячого садочку. Гортаючи сторінки історії, нам є що згадати і є чим гордитися.

В цій знаменні даті кожне ім´я, кожний факт мають невмирущу особливість. Бо   вона-пам´ять. Память якою нам жити. І чим міцніша сьогодні вона буде, тим міцнішою буде наша Україна.

Перший дитячий садок відвідувало 15 дітей і обслугогвувало їх 5 чоловік персоналу. Проте заклад не міг забезпечити потребу всіх батьків, тому у 1948 році побудованийновий дитячий садок на 2 корпуси: для дітей ясельного віку і дітей дошкільноговіку.

У 1958 році ясла і дитячий садок об´єднали в ясла-садок.

Новою сторінкою в історії довкілля Тернів стало відкриття в 1969 році сучасного типового приміщення дитячого садка, який знаходився у відомстві Тернівського цукрокомбінату. В цей період діяло 7 вікових груп. З них 1 цілодобова. Дитячий садок відвідувало 180 дітей.

З 1993 року Тернівський дошкільний навчальний загального розвитку підпорядкований відділу освіти Недригайлівської районної державної адміністрації, знаходиться на бюджеті Тернівської селищної ради.

«  Вересень 2017  »